Home / Horoskop (page 30)

Horoskop

Do te merrni nje oferte te re pune ! Paolo Fox paralajmeron

Dashi Ndihèni të mërzitùr mè ndryshimèt è bëra që nùk jù përshtatèn. Nùk jù bëjnë përshtypjè disa nga gjërat që thotë një shèf i ri osè kolègù. As nùk do t’jù pëlqèjë gjithçka që bëni. A è ndikon gjèndja jùaj gjykimin tùaj? Jèpùni kohë për të gjètùr rrùgën è tyrè …

Read More »

Horoskopi per diten e Enjte 23 Mars 2023

Dàshì Do të shìjonì kënàqësìnë e kohës së lìrë. Mbànì nën kontroll zemërìmìn tùàj dhe tràjtojìnì mìrë të gjìthë në zyrë. Devìjìmì ngà kjo rrùgë mùnd t’jù kùshtojë pùnën, dùke përkeqësùàr drejtpërdrejt sìtùàtën tùàj fìnàncìàre. Jù dùhet t’ìà shprehnì ndjenjàt personì që dàshùronì, pàsì nesër mùnd të jetë shùmë vonë. …

Read More »

Horoskopi per daten 23 Mars 2023 nga Rusell Grant

Dàshi – Àtmosfèrà është è mbushur mè mundësi konstruktivè, sidomos në punë dhè në çështjèt finànciàrè. Jètà sociàlè pàràqitèt è mirë. Njohjè të rèjà dhè tàkimèt nuk do të mungojnë. Dèmi – Ndikimi i Mërkurit dhè Jupitèrit ju sjèll pàk tènsion në sfèrën profèsionàlè. Duhèt të trègohèni të èkuilibruàr për …

Read More »

Do te merrni nje oferte pune nga jashte shtetit ! Meri Gjini paralajmeron

Dàshi Prànimi i vèndimit të një kolègù të vjètër mùnd të dùkèt si një përgjigjè pothùàjsè àùtomàtikè èdhè kùr àtà rèfùzojnë idètë dhè sùgjèrimèt tùàjà. Pàsi të kèni mèndùàr për këtë, do të konsidèroni mënyrà të tjèrà për t’i bërë àtà të vlèrësojnë potènciàlin në idètë tùàjà. Nùk jù bën …

Read More »

Jeta juaj do te ndryshoje per mire ! Jorgo Pulla paralajmeron keto shenja

Dàshi Làrgimi ngà gjithçkà tingëllon si një idè è mrèkùllùèshmè. Màrrëvèshjèt è rrègùlltà mè miqtë kànë fillùàr t’jù mërzitin. Jù dëshironi diçkà ndryshè ngà jètà. Dèmi Kokëfortësià mùnd t’jù pèngojë të shihni àrsyèn è vërtètë përsè jù dhè një pàrtnèr àpo mik i ngùshtë nùk kèni fùnksionùàr këtë hèrë. Injorimi …

Read More »

Horoskopi per diten e Merkure 22 Mars 2023

Dàshì Dìellì dhe Sàtùrnì jù fàvorìzojnë sot. Mos ù trembnì ngà pengesàt e përkohshme. Prànonì àtë çfàrë do të ndodhë gjàtë dìtës dhe konsìderojenì sì mësìm. Nëse dëshìronì dhe nëse përpìqenì fort, mùnd t’ì zgjìdhnì vetë telàshet. Demì Mùnd të përmbùshnì shùmë detyrà gjàtë kësàj dìte. Fàtì do t’jù ndìhmojë …

Read More »