Home / Horoskop (page 32)

Horoskop

Jeta juaj do te marre nje rrjedhe tjeter ! Jorgo Pulla paralajmeron

Dashì Dìtè shùmè normalè ka për tè qènè kjo è sotmja për ata qè janë nè një lìdhjè. Do ndìhènì tè qètè dhè për fat nùk do kènì problèmè sèrìozè. Bèqarèt do kènë takìmè tè njëpasnjëshmè, flìrtìmè dhè mùndësì për avèntùra fantastìkè. Përzgjèdhja do jètè tërësìsht nè dorën è tyrè. …

Read More »

Financat paraqiten te dobeta ! Kujdes me shpenzimet ! Paolo Fox paralajmeron

Dàshi – Mërkúri shkëlqèn i dobishëm për jú ngà shènjà è Binjàkëvè dhè ringjàll shpirtin dúkè jú lèjúàr të projèktoni vètèn në sipërmàrrjè të të gjithà llojèvè mè rèzúltàtè mbrèsëlënësè. Hënà dhè Dièlli jú ndikojnë pozitivisht në fúshën profèsionàlè, fàvorizohèn profèsionistët è lirë. Dèmi – Ndikimè mjàft pozitivè ngà trànzitèt …

Read More »

Horoskopi per diten e Enjte 30 Mars 2023

Binjakët Pavarësisht disa shpènzimèvè të konsidèruèshmè, mund të mèrrni vèndimè të arsyèshmè për të mbajtur nën kontroll financat tuaja. Një problèm èlèktrik osè hidraulik do të duhèt të adrèsohèt mènjëhèrë. Ka èndè vènd për të kursyèr për një fèstë, pavarësisht nga këto fatura të paparashikuara. Shikoni mundësinë è aplikimit për …

Read More »

Horoskopi per daten 30 Mars 2023 nga Rusell Grant

Dàshi Një Hënë è bùkùr, è vèndosùr në Dèm, është në një pozicion shùmë të përshtàtshëm për jù. Dhè në shoqërinë è sàj, imàgjinàtà jùàj kàpriçiozè dhè hèrà hèrës brilàntè dèl më lèhtë në pàh, vèçànërisht nësè fèstoni ditëlindjèn ngà dàtà 4 dèri më 10 prill. Do të gjèni mè …

Read More »

Aferdita dhe marsi ndodhen ne pozicion te favorshem cka ju sjell fat dhe optimizem ! Meri Gjini paralajmeron

Dàshì Àfërdìtà dhè Màrsì ndodhèn në pozìcìon të fàvorshëm dhè sjèllìm gëzìmìn è jètës dhè optìmìzmìn. Ndryshìmèt pozìtìvè jànë dukè ndodhur fàlë yjèvè mè fàt që do të sponsorìzojnë mìrëqènìèn dhè vèndosmërìnë. Në çdo ràst, në vènd që të mèndonì dhè rèflèktonì do të ìshtè më mìrë të vàzhdonì rrugën …

Read More »

Do te merrni nje lajm te forte pas dates 2 Prill ! Paolo Fox paralajmeron

Dàshì-Mos u përpìqnì të përfundonì gjìthçkà gjàtë dìtës. Do të jètë një dìtë è ngàrkuàr mè punë dhè rèkomàndohèt të kërkonì ndìhmë për të përfunduàr më shpèjt. Nësè jènì në kërkìm të një profèsìonì të rì, përpìqunì fort dhè mos hìqnì dorë ngà vështìrësìtë. Dèmì-Do të kènì dëshìrë të qëndronì …

Read More »

Dashi me pune te re , Gaforja me lajme te mira ! Meri Dhehu paralajmeron

Dàshi Làrgimi ngà gjithçkà tingëllon si një idè è mrèkùllùèshmè. Màrrëvèshjèt è rrègùlltà mè miqtë kànë fillùàr t’jù mërzitin. Jù dëshironi diçkà ndryshè ngà jètà. Dèmi Kokëfortësià mùnd t’jù pèngojë të shihni àrsyèn è vërtètë përsè jù dhè një pàrtnèr àpo mik i ngùshtë nùk kèni fùnksionùàr këtë hèrë. Injorimi …

Read More »