Home / Showbizz

Showbizz

Ndahet Tea Trifoni nga i dashuri?

Ndahet Tea Trifoni nga i dashuri? Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni që një kohë të gjatë është përfolur për lidhjen e saj me Enkelo Hoxhën. Ajo ka treguar sesi ja mori zemrën, madje në emisionin “Goca dhe Gra”, ku Tea moderon ai e surprizoi atë me një buqetë me lule. …

Read More »