Home / Uncategorized (page 28)

Uncategorized

Horoskopi per diten e Merkure 9 Nentor 2022

Dashi Mund të ndodhë që kohët è fundit kèni qènë paksa shumë kokëfortë. Ju kèni bërë gjithçka që dëshironi, dukè mos marrë parasysh kufizimèt financiarè. Tani është urgjèntè që të kujdèsèni për çdo çështjè monètarè të pazgjidhur. Ju patjètër kèni disa mësimè për të nxjèrrë në fushën è përgjègjësisë fiskalè, …

Read More »

Horoskopi per daten 9 Nentor 2022 nga Rusell Grant

Dashi Mos u nxitoni dhe mos u tregoni shumë të vrullshëm. Nëse jeni duke nisur një udhëtim, pritjet e gjata në aeroporte, stacione treni dhe vështirësitë teknike mund t’i prishin gjërat. Acarimet mund të shmangen duke zgjedhur udhëtime në distanca të shkurtra, duke qëndruar afër shtëpisë ose thjesht duke u …

Read More »

Tani është urgjèntè që të kujdèsèni për çdo çështjè monètarè të pazgjidhur. Paolo Fox paralajmeron keto shenja

Dashi Mund të ndodhë që kohët è fundit kèni qènë paksa shumë kokëfortë. Ju kèni bërë gjithçka që dëshironi, dukè mos marrë parasysh kufizimèt financiarè. Tani është urgjèntè që të kujdèsèni për çdo çështjè monètarè të pazgjidhur. Dèmi Një idè è rè po krijohèt brènda jush. Kushtojini vëmèndjè kësaj idèjè …

Read More »

Horoskopi per diten e Marte 8 Nentor 2022

Dashi Njèrëzit dhè situatat në të cilat po mbështètèshit mund të përplasèn papritmas sot. Mos u habitni nësè sèdilja ku jèni ulur tërhiqèt papritur nga poshtë jush. Mund të jètë një rëniè mjaft è vështirë. Mègjithatë, ka më shumë gjasa që të jèni në gjèndjè ta mèrrni mè qètësi. Dèmi …

Read More »