Home / Uncategorized (page 3)

Uncategorized

Horoskopi sot, 1 dhjetor 2021

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Ndikimi i kundërt i Afërditës do ju kthejë në mendje dyshimet e së shkuarës për partnerin/partneren. Diçka nuk shkon edhe në punë, ku do të keni diskutime për disa kontrata. Demi Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj Falë ndikimit …

Read More »

Horoskopi për datën 1 dhjetor 2021 nga Russell Grant

Dashi Mund të kaloni një kohë mjaft të vështirë në karrierën tuaj. Çdo ndryshim i vogël që mund të përmirësojë efikasitetin do të mirëpritet. Këto ndryshime do t’ju japin disa ide të mira, por qëndroni këmbët në tokë. Demi Jeni duke punuar me një koleg të vjetër në mënyrë konstruktive, …

Read More »

Horoskopi për datën 26 nëntor nga Russell Grant

Dashi Marrëdhëniet e mira me kolegët e çojnë përpara karrierën tuaj. Mbikëqyrësi juaj vlerëson aftësinë tuaj për të vendosur një atmosferë pozitive në punë. Falë qëndrimit tuaj optimist, të gjithë bashkëpunojnë në këtë frymë harmonie. Si rezultat, do t’ju jepet një ngritje në detyrë. Përdorni hijeshinë dhe diplomacinë për të …

Read More »

Horoskopi për ditën e hënë, 22 nëntor 2021

Dashi Jini të kujdesshëm me veprimet dhe lëvizjet që bëni nesër. Ngacmimet e paqëllimshme mund të ndikojnë tek marrëdhëniet tuaja me disa persona të afërt. Më mirë të shikoni punën tuaj nesër. Shkoni në kinema ose bëni ndonjë gjë tjetër argëtuese. Demi Nesër do të jeni plot shpirt dhe energji. …

Read More »

Horoskopi për ditën e diel, 21 nëntor 2021

Dashi Ka shumë situata që ju marrin kohë dhe vëmendje. Mos e harxhoni kohën duke u marrë me gjëra të parëndësishme. Përqendrohuni dhe pastaj do të gjeni burimin e një energjie të lirë shpirtërore. Nëse gjeni këtë, do të gjeni gjënë më të rëndësishme në jetën tuaj. Mos jini të …

Read More »

Horoskopi për datën 20 nëntor nga Russell Grant

Dashi Një rimbursim, trashëgimi ose dhuratë e vonuar do t’ju jepet më në fund. Përdorini për të blerë diçka që nxit anën tuaj sensuale. Një diskutim me partnerin romantik do të jetë ndriçues. Do të kuptoni se ku qëndron burimi i mosmarrëveshjeve tuaja. Do gjeni një zgjidhje të mesme dhe …

Read More »