Home / Uncategorized (page 42)

Uncategorized

Horoskopi nga Paolo Fox për daten 9 nëntor 2021

Dashi Mund të keni probleme në dashuri, por ruani qetësinë. Në punë keni qenë të sinqertë dhe keni thënë gjithçka ashtu sic e keni menduar, por kjo mund të përbëjë rrezik ndaj duhet të keni kujdes. Demi Argëtohuni sa më shumë të mundeni me gjysmën tuaj me të mirë ose …

Read More »

বাধা আসে, পেরিয়ে যাই

আজ ৪ নভেম্বর বাংলাদেশের প্রধান দৈনিক প্রথম আলোর ২৩তম প্রতিষ্ঠাবার্ষিকী। ১৯৯৮ সালের এই দিনে প্রথম আলোর যাত্রা শুরু হয়েছিল। বিগত বছরগুলোতে নানা বাধাবিপত্তি সত্ত্বেও প্রথম আলো এখনো সামনে এগিয়ে চলেছে। প্রথম আলো এখন আর কেবল একটি দৈনিক সংবাদপত্র নয়, এটি এখন দেশের সবচেয়ে বড় মিডিয়া প্রতিষ্ঠান। ভয়ংকর কোভিডের কারণে গত …

Read More »

Horoskopi për ditën e mërkurë, 3 nëntor 2021

Dashi Nëse nesër vërtet nuk jeni në gjendje të mbani ritmet tuaja të zakonshme, atëherë është e kotë të sforcoheni. Mos e vrisni mendjen edhe aq shumë. Demi Duke pasur një numër yjesh të favorshëm, nesër mund të jetë një ditë e mbarë në planin ekonomik, sidomos për ata që …

Read More »

Horoskopi për ditën e mërkurë, 27 tetor 2021

Dashi Injoroni të gjithë ata që thonë se ju po ëndërroni me sy hapur pasi janë totalisht gabim. Keni çdo të drejtë ta lini të lirë imagjinatën, pasi keni çdo mundësi të gjeni zgjidhjet e duhura për problemet në punë. Demi Disa prej çështjeve më të cilat jeni përballur në …

Read More »