Home / Uncategorized (page 47)

Uncategorized

Horoskopi për ditën e premte, 12 nëntor 2021

Dashi Jeni aq shumë të impenjuar saqë ju duket se edhe për gjërat më të vogla të gjithë t’ju drejtohen juve. Duhet të dini të ruani qetësinë dhe të veproni pa u nervozuar. Zhvillime të reja në fushën sentimentale. Demi Yjet ju premtojnë ndryshime, ndërsa rrethanat do të jenë të …

Read More »

Surpriza pa fund , yjet bekojne keto 4 shenja !

Jeta është si një sùrprízë e madhe dhe si një rrùgëtim që na sjèll si ulje ashtu edhe ngrítje gjatë gjíthë ekzístencës tonë. Në këtë rrùgëtim, ne arríjmë të njòhim shumë njerëz, të cilët mùnd të jetë me dy-fýtyra, ose engjëj të rrállë që na gjènden gjíthnjë pránë dhe na …

Read More »

Horoskopi nga Paolo Fox për daten 9 nëntor 2021

Dashi Mund të keni probleme në dashuri, por ruani qetësinë. Në punë keni qenë të sinqertë dhe keni thënë gjithçka ashtu sic e keni menduar, por kjo mund të përbëjë rrezik ndaj duhet të keni kujdes. Demi Argëtohuni sa më shumë të mundeni me gjysmën tuaj me të mirë ose …

Read More »

বাধা আসে, পেরিয়ে যাই

আজ ৪ নভেম্বর বাংলাদেশের প্রধান দৈনিক প্রথম আলোর ২৩তম প্রতিষ্ঠাবার্ষিকী। ১৯৯৮ সালের এই দিনে প্রথম আলোর যাত্রা শুরু হয়েছিল। বিগত বছরগুলোতে নানা বাধাবিপত্তি সত্ত্বেও প্রথম আলো এখনো সামনে এগিয়ে চলেছে। প্রথম আলো এখন আর কেবল একটি দৈনিক সংবাদপত্র নয়, এটি এখন দেশের সবচেয়ে বড় মিডিয়া প্রতিষ্ঠান। ভয়ংকর কোভিডের কারণে গত …

Read More »

Horoskopi për ditën e mërkurë, 3 nëntor 2021

Dashi Nëse nesër vërtet nuk jeni në gjendje të mbani ritmet tuaja të zakonshme, atëherë është e kotë të sforcoheni. Mos e vrisni mendjen edhe aq shumë. Demi Duke pasur një numër yjesh të favorshëm, nesër mund të jetë një ditë e mbarë në planin ekonomik, sidomos për ata që …

Read More »

Horoskopi për ditën e mërkurë, 27 tetor 2021

Dashi Injoroni të gjithë ata që thonë se ju po ëndërroni me sy hapur pasi janë totalisht gabim. Keni çdo të drejtë ta lini të lirë imagjinatën, pasi keni çdo mundësi të gjeni zgjidhjet e duhura për problemet në punë. Demi Disa prej çështjeve më të cilat jeni përballur në …

Read More »