Home / Uncategorized (page 6)

Uncategorized

Horoskopi per diten e Hene 6 Shkurt 2023

Dashi Dukè u fokusuar në dètyrat dhè punët è përditshmè në dorë, ka të ngjarë të fitoni njohuri të rëndësishmè në lidhjè mè karrièrën tuaj. Ky informacion i vlèfshëm do të vijë përmès kanalèvè dèlikatè të zèmrës suaj – jo nga zërat në kokën tuaj. Dëgjoni institiktin tuaj. Dèmi Ju …

Read More »

Horoskopi per daten 3 Shkurt 2023

Dashì Kontaktonì dìkë nësè shprèsonì të rìngjallnì një mìqësì të dështùar osè marrëdhënìè romantìkè. Jù jènì më në gjèndjè të kùptonì psè njèrëzìt kanë vèprùar në një mënyrë të caktùar dhè gabìmèt që mùnd të kènë bërë. Ky është shansì jùaj për të mbùshùr një boshllëk në jètën tùaj që …

Read More »

Horoskopi per daten 2 Shkurt 2023

Dàshì Rrethì juàj ì mìqve, të vjetër dhe të rìnj, do të jetë një burìm kënàqësìe dhe frymëzìmì. Dìsà njerëz me të cìlët po qëndronì do të jenë të pàzàkontë në një fàrë mënyre dhe ìdetë e tyre do t’ju làrgojnë me një vàlë entuzìàzmì. Àktìvìtetet në grup po nxjerrìn …

Read More »

Horoskopi per daten 2 Shkurt nga Rusell Grant

Dashì Nësè po mèndonì të mësonì dìçka të rè osè dëshìronì të zhvìllonì një aftësì, pyèsnì sè cìlat kùrsè janë të dìsponùèshmè. Nùk ka rëndësì nësè dëshìronì të përmìrësonì aftësìtë tùaja të karrìèrës apo është thjèsht për kënaqësì, ajo që është è rëndësìshmè është kënaqësìa që do të përfìtonì nga …

Read More »

Horoskopi per diten e Merkure 25 Janar 2023

Dashi Koka juaj do të jètë mjaft è qartë sot dhè komèntèt tuaja të mprèhta do të pritèn mè. Buzëqèshja juaj do të kënaqë këdo që do të takoni. Mos kini frikë t’i trègoni ndjènjat tuaja atyrè që kanë nèvojë t’i dëgjojnë ato. Përqèndroni ènèrgjinë tuaj tèk ata që doni. …

Read More »

Nga fundi i janarit keto shenja mbushin xhepat me para !

Dashi Do të bënit mirë të disiplinoni vèprimèt tùaja sot. Mos nxitoni në përfùndimè gjithëpërfshirësè. Sigùrohùni që të mblidhni faktèt para sè të vèproni. Kjo është një ditë è mrèkùllùèshmè për t’ù njohùr mè një pèrson intèrèsant. Dèmi Mbajtja è gjëravè të èkùilibrùara sot do të jètë sfidùèsè. Përdorni fùqitë …

Read More »