Horoskopi për ditën e mërkurë, 10 nëntor 2021

Dashi Mundohuni të jeni më sistematikë, në mënyrë që gjithçka keni programuar për këtë javë ta përfundoni në kohën e duhur. Demi Duket se fati do të fillojë “të interesohet” edhe për ju dhe kjo, në sajë të Mërkurit. Afërdita stimulon kontaktet të shumta në planin sentimental. Binjakët Qielli juaj …

Read More »

Horoskopi për datën 10 nëntor nga Russell Grant

Dashi Partneri juaj dhe anëtarët e tjerë të familjes duan të dinë planet tuaja për javët e fundit të vitit. Ka një arsye që ata po ju pyesin, prandaj mos u përpiqni të zbuloni më shumë. Ju jeni gati të hapni rrugën për të dalë nga një situatë e vështirë …

Read More »

Horoskopi nga Paolo Fox për daten 9 nëntor 2021

Dashi Mund të keni probleme në dashuri, por ruani qetësinë. Në punë keni qenë të sinqertë dhe keni thënë gjithçka ashtu sic e keni menduar, por kjo mund të përbëjë rrezik ndaj duhet të keni kujdes. Demi Argëtohuni sa më shumë të mundeni me gjysmën tuaj me të mirë ose …

Read More »

Horoskopi për ditën e martë, 9 nëntor 2021

Dashi Dëgjoni zërin e brendshëm këtë fundjavë, sepse do ta gjeni veten të ngecur me punën apo qoftë edhe me problemet e botës dhe mund të humbisni një mesazh të rëndësishëm. Qetësoni mendjen herë pas here. Demi Keni lindur me disa talente të mrekullueshme dhe duhet t’i përdorni ato për …

Read More »