Horoskopi për datën 22 tetor nga Russell Grant

Dashi Ju nuk keni nevojë të bëni asgjë për të marrë shpërblimet që ju takojnë. Puna juaj e vështirë dhe e kaluara flasin vetë. Edhe pse nuk jeni shumë të sigurt për veten tuaj, mund të prisni rezultate pozitive nga përpjekjet e përkushtuara që keni bërë. Njerëzit kanë filluar t`ju …

Read More »

Parashikimet shenjë për shenjë pa përtesë nga Paolo Fox

Dashi Në dashuri me Hënën në shenjën tuaj, kjo periudhë ju fton të bëni zgjedhje të rëndësishme sentimentale. Në punë, kapja me të gjithë duke u grindur ose mbajtja gjallë e polemikave është marrëzi dhe për më tepër, është gjëja e fundit që duhet bërë tani. Demi Në dashuri, situata …

Read More »

Ja cilat jane 3 shenjat që i pret një ditë me fat sot !!

Shigjetari Pas një periudhe kohore të dyshimit në vetvete, keni filluar të bëheni më të fortë se kurrë më parë. Kjo nuk është kurrë një periudhë e këndshme për t`u kaluar, por gjithmonë i jep rrugë më shumë njohjes së vetes dhe aftësisë për të krijuar ndryshime aty ku kemi …

Read More »

Horoskopi për ditën e enjte, 21 tetor 2021

Dashi Ruani qetësinë, sepse nëse lind një krizë në çift sot dhe nesër, ajo mund të rritet më shumë. Kur bëhet fjalë për punën, ju mund të jeni duke kapërcyer një pengesë. Demi Hëna është në anën tuaj: katër ditë të rëndësishme dhe interesante, sidomos në dashuri. Në frontin e …

Read More »

Horoskopi për datën 21 tetor nga Russell Grant

Dashi Përshtateni shumë ndaj nevojave të njerëzve. Shfrytëzojeni këtë gjë për të bërë diçka të veçantë për një njeriun tuaj të dashur. Nuk ka rëndësi nëse do t`i bëni ndonjë dhuratë, apo thjesht do ta ftoni për një shëtitje relaksuese. Çfarëdo që të bëni do ta kënaqni. Nëse kohët e …

Read More »