Horoskopi për datën 9 nëntor nga Russell Grant!

Dashi Të gjithë bëjnë gabime. Një nga arsyet për momentin që ka tension në marrëdhëniet tuaja është se nuk keni dëgjuar familjen. Një skuadër nuk është aq e fortë sa duhet. Për të mos thënë që është në pikë kritike, ju duhet të mblidheni së bashku dhe të bini dakord …

Read More »

Horoskopi nga Paolo Fox për daten 8 nëntor 2021

Dashi Nëse jeni në një lidhje dashurie apo po njihni dikë të shenjës së Bricjapi, kini kujdes nga marrëdhëniet me të pasi mund të keni keqkuptime. Në punë, Saturni dhe Jupiteri do të jenë me ju vitin e ardhshëm, ndaj më mirë investoni në të ardhmen. Demi Hëna është në …

Read More »

Horoskopi për ditën e hënë, 8 nëntor 2021

Dashi Dëgjoni zërin e brendshëm këtë fundjavë, sepse do ta gjeni veten të ngecur me punën apo qoftë edhe me problemet e botës dhe mund të humbisni një mesazh të rëndësishëm. Qetësoni mendjen herë pas here. Demi Keni lindur me disa talente të mrekullueshme dhe duhet t’i përdorni ato për …

Read More »