Horoskopi për ditën e shtunë, 23 tetor 2021

Dashi Pasi keni zgjidhur një çështje partnershipi tani mund të shikoni para dhe të punoni për të mirën e përbashkët. Ajo që do bëni bashkë do të jetë më me përfitim se çfarëdo të bëni ndarazi. Demi Me lëvizjen e diellit drejt shenjës suaj të kundër nesër, do të kuptoni …

Read More »

Horoskopi për datën 23 tetor nga Russell Grant

Dashi Keni qenë të shqetësuar për aktivitetin e një anëtari më të ri të familjes. Një diskutim diskret do të konfirmojë se nuk ka asnjë arsye për t`u shqetësuar. Ngjarjet do të sjellin disa momente emocionale dhe megjithëse nuk e keni gjithmonë të lehtë të tregoni ndjenjat tuaja, do të …

Read More »

Horoskopi për ditën e premte, 22 tetor 2021

Dashi Duhet të jeni të kujdesshëm dhe asgjë to mos e merrni për të garantuar nesër. Rreth jush ka persona që po sillen në një mënyrë të dyshimtë. Bëni sytë katër. Demi Nisni të mendoni tani si të përmirësoni marrëdhëniet tuaja më të rëndësishme. Si në jetën private, ashtu edhe …

Read More »

Horoskopi për datën 22 tetor nga Russell Grant

Dashi Ju nuk keni nevojë të bëni asgjë për të marrë shpërblimet që ju takojnë. Puna juaj e vështirë dhe e kaluara flasin vetë. Edhe pse nuk jeni shumë të sigurt për veten tuaj, mund të prisni rezultate pozitive nga përpjekjet e përkushtuara që keni bërë. Njerëzit kanë filluar t`ju …

Read More »

Parashikimet shenjë për shenjë pa përtesë nga Paolo Fox

Dashi Në dashuri me Hënën në shenjën tuaj, kjo periudhë ju fton të bëni zgjedhje të rëndësishme sentimentale. Në punë, kapja me të gjithë duke u grindur ose mbajtja gjallë e polemikave është marrëzi dhe për më tepër, është gjëja e fundit që duhet bërë tani. Demi Në dashuri, situata …

Read More »