Horoskopi për ditën e mërkurë, 20 tetor 2021

Dashi Ju jeni përkëdhelur nga Marsi dhe Hëna të cilët kanë ndezur zemrën tuaj me shpresë. Do të jeni në një formë të shkëlqyeshme nesër. Një test klinik që do të bëni do t’ju lehtësojë nga të gjitha dyshimet që prej ditësh po bluani në mendjen tuaj. Nëse partneri ndodhet …

Read More »

Lajme të mira për paratë dhe punën për këto shenja !

Një moment i favorshëm për ata që duan të bëjnë ndonjë takim dashurie: Venusi është në tranzit të favorshëm për dashurinë. Në punë keni plane afatgjata, por përpiquni t’i kushtoni vëmendje asaj që thoni. Demi Nga kjo e enjte, Hëna është në kundërshtim dhe Venusi nuk do të kundërshtohet më. …

Read More »

Horoskopi për datën 19 tetor nga Russell Grant

Dashi Partneri juaj do marrë disa të ardhura ekstra që do përmirësojnë financat tuaja. Dilni dhe festoni. Sa më shumë të festoni për gjërat e mira, aq më të mira do t`ju vijnë. Ky është një ligj i pashkruar i Universit. Kur bëhet fjalë për punën tuaj, jeni të disiplinuar …

Read More »