Surpriza pa fund , yjet bekojne keto 4 shenja !

Jeta është si një sùrprízë e madhe dhe si një rrùgëtim që na sjèll si ulje ashtu edhe ngrítje gjatë gjíthë ekzístencës tonë. Në këtë rrùgëtim, ne arríjmë të njòhim shumë njerëz, të cilët mùnd të jetë me dy-fýtyra, ose engjëj të rrállë që na gjènden gjíthnjë pránë dhe na …

Read More »

Horoskopi për ditën e enjte, 11 nëntor 2021

Dashi Ata që janë në një lidhje do të kërkojnë më shumë qëndrueshmërinë dhe besnikërinë sesa pasionin. Financat do të jenë shumë të mira. Demi Do të ndiheni mjaft mirë nesër pranë atij që dashuroni dhe do të flisni për disa çështje delikate të cilat në të kaluarën nuk keni …

Read More »

Horoskopi për datën 11 nëntor nga Russell Grant

Dashi Mos u ndalni shumë tek ato që keni humbur. Universi është i gatshëm t’ju japë më shumë dashuri, para dhe mundësi krijuese. Sa më pak të përqendroheni në ato që nuk keni, aq më shumë bollëk do vijë në jetën tuaj. Shoku më i mirë ose partneri romantik do …

Read More »

Horoskopi për ditën e mërkurë, 10 nëntor 2021

Dashi Mundohuni të jeni më sistematikë, në mënyrë që gjithçka keni programuar për këtë javë ta përfundoni në kohën e duhur. Demi Duket se fati do të fillojë “të interesohet” edhe për ju dhe kjo, në sajë të Mërkurit. Afërdita stimulon kontaktet të shumta në planin sentimental. Binjakët Qielli juaj …

Read More »