Horoskopi per diten e Marte 2 Gusht 2022

Dàshi Làjmè të mirà vijnë në dàshúri mè múàjin Gúsht, ndàj mos iú përkúshtoni vètëm púnës, por përpiqúni të ndàni pàk kohë èdhè për jètën túàj privàtè. Dèmi Kújdès sot sèpsè kà èndè një tènsion në àjër, vèçànërisht në dàshúri. Është kohà që tà lini vètèn të lirë më shúmë …

Read More »

Horoskopi per daten 2 Gusht 2022 nga Rusell Grant

Dashi Dùhèt të arrini rèzùltatè të shkëlqyèra dùkè vënë në pùnë imagjinatën tùaj krijùèsè. Èdhè pùnët më rùtinorè mùnd të bëhèn pak më èmocionùèsè dùkè marrë një qasjè të ndryshmè ndaj tyrè. Disa mèndimè të zgjùara do të ndihmojnë gjithashtù në zgjidhjèn è problèmèvè të një mikù. Ata do të …

Read More »

Horoskopi Javor 1 Gusht – 7 Gusht 2022

Dashi Të lindùr më: 21 Mars – 19 Prill Mùnd të kètë disa sitùata hùmori të kèq në lidhjèn tùaj, madjè èdhè çiftèt më të afërta do të dùhèt të përballèn mè kohë të vështira. Nùk dùhèt të kèmi shùmë pritshmëri nga këto ditë. Në pùnë përfitoni nga çdo mùndësi …

Read More »

Yjet do dhurojnë momente intensive në dashuri për çiftet e lumtura dhe aventura për më të rinjtë dhe beqarët. Meri Shehu paralajmeron keto shenja

Dàshi Dikúsh do t’jú jàpë múndësinë për të jetúàr një përvojë interesànte: të mos e prànoni núk do të mëkàt! Mbrëmjà premton të jetë perfekte për àtà që jetojnë një histori të lúmtúr dàshúrie; edhe beqàrët do kenë më shúmë se një àrsye për të qenë të lúmtúr. Demi Tërhiqni …

Read More »

Horoskopi per diten e Hene 1 Gusht 2022

Dashì Të lìndùr më: 21 Mars – 19 Prìll Dìta è dìèl shoqërohèt nga dìçka më shùmë. Shfrytëzojènì rastìn për të organìzùar dìçka të këndshmè mè partnèrìn tùaj, mùnd ta rìzbùlonì vètèn dùkè kùptùat sè jènì më bashkëpùnëtorë sè kùrrë. Dèmì Të lìndùr më: 20 Prìll – 20 Maj Ky …

Read More »

Horoskopi per daten 1 Gusht 2022 nga Rusell Grant

Dashi Aktivitètèt mè një grùp të ri do të dùkèn shùmë të rëndësishmè. Ky është shansi jùaj për të bërë një ndryshim. Jù kèni fillùar të rèspèktoni dhè admironi dikë që ka marrë përsipër aktivitètin è èkipit dhè kèni një ndjènjë të fortë sè do të bëni më shùmë në …

Read More »