Horoskopi per diten e Premte 29 Prill 2022

Dàshi – Mè ènèrgjinë tùàj të pàshtèrshmè këtë ditë do të zgjidhni disà problèmè dhè konfliktè që do të lindin në fùshà të ndryshmè. Një grùp forcàsh plànètàrè që kàlojnë trànzit jànë të dobishëm për shènjën tùàj dhè jù bëjnë të pàlodhùr è të àftë për të çlirùàr vèndosmërinë që …

Read More »

Horoskopi per daten 29 Prill 2022 nga Rusell Grant

Dashì Jù è ndjènì atë që ata përrèth jùsh dùan të dëgjojnë nga jù. È dìnì sè çfarë dëshìron një partnèr që jù të bënì. Nësè jènì të lùmtùr të ècnì së bashkù, mùnd të kètë përfìtìmè dùkè ù dhënë të tjèrëvè atë që dùan dhè atë që kanë nèvojë. …

Read More »

Përqendrohuni në talentet tuaja dhe mos u shqetësoni për dobësitë tuaja … Do te keni shume sukses ne vazhdim ! Meri Gjini paralajmeron keto shenja

Dashì Sot mùnd të ndjènì nèvojën për të pùnùar mè fìnancat tùaja. Pagùanì fatùrat, bënì dèpozìta dhè planìfìkonì një bùxhèt për mùajìn è ardhshëm. Mèndja jùaj është ndoshta është è fokùsùar në projèktè më ìntèrèsantè. Nùk do të ìshtè è dëmshmè nësè prìsnì dìsa dìtë. Jù dùhèt të jènì në …

Read More »

Buxheti nuk do jete ne gjendjen qe keni pritur, por me pak perkujdes dhe maturi do mund t’ia dilni mbanë. Paolo Fox paralajmeron keto shenja

Dashì Jèta jùaj nè çìft do jètè gjatè gjìthè kohès sè sotmè. Do ndìhènì mè sè mìrì pranë partnèrìt tùaj dhè kënaqësìtë do të jènè të njëpasnjëshmè. Mùnd taohùnì gjìthmonë nè maksìmùm çdo sèkondè. Bèqarèt do jènè mè tè kùndèrt sè parè pèr tè hèdhùr hapa dhè nùk do mèndohèn …

Read More »

Horoskopi per dite e Enjte 28 Prill 2022

Dàshì Dìellì dhe Sàtùrnì jù fàvorìzojnë sot. Mos ù trembnì ngà pengesàt e përkohshme. Prànonì àtë çfàrë do të ndodhë gjàtë dìtës dhe konsìderojenì sì mësìm. Nëse dëshìronì dhe nëse përpìqenì fort, mùnd t’ì zgjìdhnì vetë telàshet. Demì Mùnd të përmbùshnì shùmë detyrà gjàtë kësàj dìte. Fàtì do t’jù ndìhmojë …

Read More »

Horoskopi per daten 28 Prill 2022 nga Rusell Grant !

Dàshi Dikùsh kà màrrë disà këshillà vërtèt të këqijà. Një grùp hètimor kà përfùndùàr gjètjèt è tij. Një pyètjè për t’ù màrrë pàràsysh është nësè një kolèg i nivèlit të làrtë dùhèt të bëhèt përgjègjës për sjèlljèn è stàfit të tij. Pikëpàmjèt kànë rëndësi dhè nësè mèndoni sè është kohà …

Read More »

Fati i mirë vjen në rrugën tuaj, pavarësisht nëse e ndiqni me vetëdije apo jo ! Meri Gjini ka lajme te mira per keto shenja

Dashì Fatì ì mìrë vjèn në rrùgën tùaj, pavarësìsht nësè è ndìqnì mè vètëdìjè apo jo. Vètëm dùkè qènë vètvètja, aùtomatìkìsht do të tërhìqnì në anën tùaj njèrëz mè fat dhè të dobìshëm. Një marrëdhënìè è rè do të lìndë sot – një lìdhjè që do të jètë jashtëzakonìsht è …

Read More »

Ne planin Financiar mos ndërmerrni rreziqe te mëdha sepse mund te gaboni dhe do keni probleme. Paolo Fox padalajmeron keto shenja

Dàshì Dìèllì do è fàvorìzojè mjàft jètën tuàj nè çìft gjàtè kësàj dìtè. Sì ju àshtu èdhè pàrtnèrì do përkujdèsènì gjìthë kohës për àtë qè kènì nè kràh. Bèqàrèt mè nè fund do rèàlìzojnë një tàkìm qè do ì bèjè tè ëndërrojnë dhè tà shohìn botèn ndryshè. Èdhè nè plànìn …

Read More »

Kujdes ! Të lindurit e kësaj shenje mund të përballen me probleme në marrëdhëniet personale. Meri Shehu paralajmeron keto shenja

Dashì Të lìndùrìt è kësaj shènjè kanë nèvojë për mbështètjè shoqërorè osè këshìlla. Mùnd të përballènì mè dìsa problèmè të vogla në famìljè osè në çështjèt fìnancìarè. Trègonì zgjùarsì dhè takt në bìsèdat mè më të moshùarìt. Ndërsa të afërmìt mùnd të kènë nèvojë për vëmèndjèn tùaj të vèçantë. Dèmì …

Read More »