Qumështi apo kosi/ Cili është më i mirë për mëngjes

Produktet e bulmetit janë një pjesë e rëndësishme e çdo regjimi të shëndetshëm ushqimor. Megjithatë, në disa aspekte, përzgjedhja e llojit të duhur të produkteve të bulmetit bën një ndryshim të ndjeshëm. Produktet e bulmetit janë një pjesë e rëndësishme e çdo regjimi të shëndetshëm ushqimor. Megjithatë, në disa aspekte, …

Read More »

Horoskopi, fati yt për datën 10 tetor 2021

DASHI Ju mund të dëshironi të zgjidhni një detyrë të vështirë, por shumë shpejt kur ta mendoni më shumë do të kuptoni se nuk ishte një ide e mirë. Ju madje mund të ndiheni të bezdisur me veten tuaj sepse keni dashur kaq shumë kohë për ta realizuar. DEMI Po …

Read More »

Këto katër shenja zodiakale nuk besojnë në dashuri!

Të lindurit e këtyre shenjave zodiakale ndiejnë sikur kane një bllokim në marrëdhëniet e tyre me të tjerët dhe nuk mund ta përballojnë dashurinë njësoj në pjesën më të madhe të rasteve. Binjakët Jo se Binjakët nuk besojnë në dashuri, por ata nuk marrin asgjë aq seriozisht sa ta quajnë …

Read More »

A Duhet Ngrënë Qepa Në Darkë – Çfarë i Ndodh Organizmit

Qepa është një perime shumë e shëndetshme. Konsumi i rregullt i qepës ndihmon në mbajtjen nën kontroll të diabetit, azmës dhe tensionit të lartë të gjakut. Për më tepër, qepa është një aleat i organizmit në parandalimin e radikaleve të lira që dëmtojnë qelizat. Qepa përdoret gjithnjë e më shumë …

Read More »