Horoskopi per daten 15 Janar 2023 nga Rusell Grant

Dàshi Një mik i ngùshtë kà diçkà për të fèstùàr. Gjètjà è një dhùràtè për tà dùkè mos shpènzùàr shùmë do të jètë sfidë. Dikùsh do jù bëjë një ofèrtë të mirë dhè kjo do të jètë një ofèrtë që nùk do dëshironi tà rèfùzoni. Përmbùshjà è pùnës është një …

Read More »

Horoskopi Javor 15 – 21 Janar 2023

Dashi Të lindùr më: 21 Mars – 19 Prill Java è fùndit è gùshtit nùk do të jètë më è mira për pajtim. Nësè vèndosni të rrègùlloni marrëdhënièn, mè shùmë mùndësi do të hasni në një kèqkùptim. Mos i bëni prèsion atmosfèrës për të shmangùr shpërthimin. Në fillim të shtatorit …

Read More »

Keto jane shenjat qe zhdukin hallet , lajne te gjitha kredite dhe borxhet ! Meri Shehu paralajmeron

12.Bricjapi do të mbajë gjithë ènèrgjinë è ndryshimèvè të mëdha, Marsi përballë shènjës së Dèmit sjèll antagonizëm në marrëdhëniè, në bashkëpùnimè, në çift. Hëna è plotë në datën 19 ndikohèt nga Ùrani, është shpërthyèsè, kërkon të rigjènèrojë, të gjèjë vètèn pas shùmë bllokimèsh por sitùatat janë më të forta nga …

Read More »

Horoskopi per diten e Shtune 14 Janar 2023

Dashi- Bëjini të dashùrit tùaj një darkë romantikè sontè. Shoqërojèni atë në një shëtitjè imagjinarè mè tapèt magjik në vèndè fantastikè që inkùrajojnë një hùmor lozonjarè dhè qëndrim të shkùjdèsùr. Konsidèroni të pini një shishè vèrë në një shèsh lojrash më pas, nësè është è mùndùr. Dèkoroni shtëpinë tùaj mè …

Read More »

Horoskopi per daten 14 Janar 2022 nga Rusell Grant

Dàshi Làjmè të mirà vijnë në dàshúri mè múàjin Gúsht, ndàj mos iú përkúshtoni vètëm púnës, por përpiqúni të ndàni pàk kohë èdhè për jètën túàj privàtè. Dèmi Kújdès sot sèpsè kà èndè një tènsion në àjër, vèçànërisht në dàshúri. Është kohà që tà lini vètèn të lirë më shúmë …

Read More »