Horoskopi për ditën e martë, 16 nëntor 2021

Dashi Nesër do të jeni në humor të mirë dhe të gatshëm për t’ia plotësuar çdo dëshirë partnerit. Marrëdhënia në çift ka për të qenë e jashtëzakonshme. Bëni kujdes me shpenzimet sepse situata mund t’ju dalë nga kontrolli. Demi Neser do të jeni të privilegjuarit e yjeve. Hëna në shenjën …

Read More »

Horoskopi për ditën e hënë, 15 nëntor 2021

Dashi Parashikohet një ditë përgjithësisht pozitive si në aktivitetin ekonomik ashtu edhe në raportet me të tjerët. Demi Edhe të lindurit e kësaj shenje nesër do të kenë mbështetjen e yjeve, të cilët do të bëjnë të rikuperojnë shumë nga ato që nuk kanë realizuar ditët e kaluara. Situata financiare …

Read More »