Horoskopi për ditën e diel, 14 nëntor 2021

Dashi Me hyrjen e Marsit në shenjë, do të bjerë ndjeshëm efekti i Mërkurit që ju impononte ritme të larta. Në lidhje me aspektin sentimental, situata do të jetë pozitive. Demi Parashikohet përgjithësisht një ditë e mirë. Por duhet vetëm të jeni pak më sistematikë. Binjakët Kontrasti i Marsit dhe …

Read More »

Horoskopi për ditën e shtunë, 13 nëntor 2021

Dashi Duket se ndikimi negativ i yjeve është zbehur dhe nesër pritet një ditë më e qetë, që do të bëjë të rikuperoni energjitë. Hëna stimulon nostalgjitë e vjetra. Demi Edhe pse po kaloni një periudhë jo edhe aq pozitive, dini të administroni mirë situatën e të mos e humbni …

Read More »

Horoskopi për datën 13 nëntor nga Russell Grant

Dashi Njerëzit duhet të kuptojnë ose të paktën të pranojnë se keni të drejtë në mendimet tuaja. Ju po përpiqeni të kënaqni të tjerët ndërkohë që nuk hiqni dorë as nga bindjet tuaja. Dikush po përpiqet t’ju imponojë besimet e tij. Ju do të dëgjoni, por gjithashtu do të insistoni …

Read More »