Horoskopi për ditën e hënë, 22 nëntor 2021

Dashi Jini të kujdesshëm me veprimet dhe lëvizjet që bëni nesër. Ngacmimet e paqëllimshme mund të ndikojnë tek marrëdhëniet tuaja me disa persona të afërt. Më mirë të shikoni punën tuaj nesër. Shkoni në kinema ose bëni ndonjë gjë tjetër argëtuese. Demi Nesër do të jeni plot shpirt dhe energji. …

Read More »

Horoskopi për datën 22 nëntor nga Russell Grant

Dashi Jeni shumë tolerant ndaj të tjerëve dhe preferoni që mos të futeni në debate, por t’i mbani mendimet tuaja për vete. Lërini të tjerët të thonë çfarë të duan, ju keni gjëra shumë më të mira për të bërë me kohën dhe energjinë tuaj se sa të luftoni me …

Read More »

Horoskopi për ditën e diel, 21 nëntor 2021

Dashi Ka shumë situata që ju marrin kohë dhe vëmendje. Mos e harxhoni kohën duke u marrë me gjëra të parëndësishme. Përqendrohuni dhe pastaj do të gjeni burimin e një energjie të lirë shpirtërore. Nëse gjeni këtë, do të gjeni gjënë më të rëndësishme në jetën tuaj. Mos jini të …

Read More »